Kamenná predajňa

AKTUÁLNE ZMENY

SME NA NOVEJ ADRESE :) Nájdete nás na Svätoplukovej 28 (v dome Gaudí).

Budova sa nachádza pár minút pešo od pôvodnej adresy.

Otváracie hodiny 

Pondelok-Piatok: 10:00 - 18:00

So-Ne: zatvorené
Ahoj, chystáš sa ku nám?

Rady ťa uvidíme a bez problémov poradíme s výberom prírodnej kozmetiky i dekoratívky. Máme jej kopec, milujeme najmä tú lokálnu a vyznáme sa do toho, čo predávame ;)

Ponúkame ti možnosť vyskúšať si i produkty značiek ZAO a Purobio (prírodná dekoratívna kozmetika), aby si si správne vybrala vhodný odtieň make-upu, púdru či lícenky. Nájdeš u nás komplet testerové stojany a keďže samy tieto produkty používame, vieme ti dať aj osobné odporúčania a tipy.

       

Miluješ aktívne látky a pleťové séra? Tak to určite poznáš unikátnu značku Geek and Gorgeous! Ich produkty nájdeš v našom kamennom obchode (online nie), tak sa pokojne zastav pre svoje obľúbené kúsky v pleťovej rutine.Otváracie hodiny

Pondelok-Piatok: 10:00 - 18:00

So-Ne: zatvorené

Aktuálne je predajňa otvorená.
Objednávky cez e-shop s osobným odberom musia byť vopred uhradené.

Adresa: Svätoplukova 28, Bratislava

Ako sa k nám dostaneš?

Autom: Nájdete nás na hlavnej ulici - Svätoplukova, ktorá je kolmá na Záhradnícku ul. Parkovanie v okolí je verejné a zdarma. Vyhradené parkovanie nie je k dispozícii.

MHD: Pred obchodom je zastávka trolejbusu 205 - Kulíškova. Neďaleko je Záhradnícka ulica a môžete vystúpiť aj na zastávke Kvačalova a ísť pešo 2-3 minúty k nám.  

 

Adresa predajne: Svätoplukova 28, Bratislava