Kamenná predajňa

AKTUÁLNE ZMENY

Predajňa je od 4.1.2021 otvorená iba na výdaj osobného odberu. Vytvorte si prosím objednávku online a do 24h si ju môžete vyzdvihnúť. Budete o tom informovaní emailom. Následne sa môžete zastaviť a zásielka vám bude vydaná.

Dočasné otváracie hodiny 

Pondelok-Piatok: 10:00 - 17:30

So-Ne: zatvorené
Ahoj, chystáš sa ku nám?

Rady ťa uvidíme a bez problémov poradíme s výberom prírodnej kozmetiky i dekoratívky. Máme jej kopec, milujeme najmä tú lokálnu a vyznáme sa do toho, čo predávame ;)

Ponúkame ti možnosť vyskúšať si i produkty značiek ZAO a Purobio (prírodná dekoratívna kozmetika), aby si si správne vybrala vhodný odtieň make-upu, púdru či lícenky. Nájdeš u nás komplet testerové stojany a keďže samy tieto produkty používame, vieme ti dať aj osobné odporúčania a tipy.

       

Miluješ aktívne látky a pleťové séra? Tak to určite poznáš unikátnu značku Geek and Gorgeous! Ich produkty nájdeš v našom kamennom obchode (online nie), tak sa pokojne zastav pre svoje obľúbené kúsky v pleťovej rutine.Otváracie hodiny

Pondelok-Piatok: 10:00 - 18:00

So-Ne: zatvorené

Žiadame každého zákazníka, aby prišiel S RÚŠKOM na tvári. Platba kartou uprednostňujeme. Z dôvodu obmedzenej kapacity predajne môže byť od 15.10. 2020 vnútri iba 1 zákazník. Ostatných poprosíme o trpezlivosť a počkať pred vchodom do predajne. 
Objednávky cez e-shop s osobným odberom sa aktuálne dajú platiť bezhotovostne aj hotovostne.

Adresa: Dohnányho 7, Bratislava


Ako sa k nám dostaneš?

Autom: Nájdete nás v okolí OC Central a frekventovaných ulíc Záhradnícka a Miletičova. Dohnányho ulica je jednosmerná, preto odporúčame, aby ste prišli cez Záhradnickú alebo Šumavskú ulicu a zabočili k nám. Parkovanie je verejné a zdarma. Prípadne odporúčame zaparkovať v OC Central vzdialenom asi 2 minúty chôdze. Ak prídete pešo, dostanete sa k nám ľahko od Záhradníckej ulice alebo Miletičovej.

MHD: Najbližšie spoje stoja na zastávke Saleziáni (električky 8, 9, autobus 68, trolejbusy 201, 205, 209, 212), Trhovisko (autobus 50, 66, 68, trolejbusy 201, 209) alebo Kvačalova (trolejbusy 205, 207).