Kamenná predajňa

Kamenná predajňa

Tešíme sa na teba v našom voňavom kamennom obchode, kde nájdeš svoje obľúbené poklady prírodnej kozmetiky, biokozmetiky a ekodrogérie. V predajni ponúkame všetky produkty, ktoré nájdeš na e-shope. Môžeš si tu poprezerať či ovoňať náš sortiment a na vlastnej koži vyskúšať aj našu dekoratívnu kozmetiku ZAO a PuroBio. S výberom ti samozrejme rady poradíme. Okrem úsmevu ti poskytneme overené informácie a naše vlastné skúsenosti s prírodnou kozmetikou, ktorú už roky používame. A nechystáme sa prestať :)

Môžes k nám do predajne priniesť prázdne obaly výrobkov od značiek Soaphoria a Mylo a za odmenu získaš obratom zľavu na ďalší nákup.

Adresa: Dohnányho 7, Bratislava

Otváracie hodiny predajne:

PO - PIA: 10:00 - 18:00

SO - NE: zatvorené

Ako sa k nám dostaneš?

Autom: Nájdete nás v okolí OC Central a frekventovaných ulíc Záhradnícka a Miletičova. Dohnányho ulica je jednosmerná, preto odporúčame, aby ste prišli cez Záhradnickú alebo Šumavskú ulicu a zabočili k nám. Parkovanie je verejné a zdarma. Prípadne odporúčame zaparkovať v OC Central vzdialenom asi 2 minúty chôdze. Ak prídete pešo, dostanete sa k nám ľahko od Záhradníckej ulice alebo Miletičovej.

MHD: Najbližšie spoje stoja na zastávke Saleziáni (električky 8, 9, autobus 68, trolejbusy 201, 205, 209, 212), Trhovisko (autobus 50, 66, 68, trolejbusy 201, 209) alebo Kvačalova (trolejbusy 205, 207).