Milí zákazníci, vitajte na našom novom e-shope🌿

O nás

Vitaj u nás!

Sme internetový obchod Biokrása.sk a súčasne aj kamenná predajňa v Bratislave, ktorá ponúka overenú prírodnú kozmetiku a ekodrogériu. Od nášho založenia v roku 2014 sa snažíme prinášať našim zákazníkom najmä lokálne slovenské značky a produkty, ktoré na našom trhu neboli zastúpené, ale spĺňajú naše kritériá. Dôraz kladieme na kvalitné zloženie a filozofiu samotného výrobcu. Nepredávame nič, čo by sme si samy nekúpili a pred uvedením nových výrobkov do predaja ich najprv osobne odskúšame, aby sme poznali ich vlastnosti a mohli ti poradiť s výberom čo najlepšie. Pokojne nám napíš email, na čete alebo zavolaj.

Snaha redukovať zbytočný odpad je našou súčasťou. V balíku s objednaným tovarom z nášho e-shopu si nájdeš produkty a tesniacu výplň zo zbytkového papiera od nášho dodávateľa papierových lepiacich pások. Boli nadšení, že niekto ich odpad z výroby využije. Pre nás je to plne funkčný materiál a ešte aj vyzerá pekne :) V Biokráse sa snažíme myslieť ekologicky a zodpovedne a preto ti ponúkame mnoho výrobkov s možnosťou náhradných náplní, v kompostovateľných obaloch či z biodegradovateľných zložiek.

Prines k nám do predajne prázdne obaly výrobkov od značiek Kvitok, Soaphoria, Dulcia a Mylo a za odmenu získaš obratom zľavu na ďalší nákup.