Milí zákazníci, vitajte na našom novom e-shope🌿

Kamenná predajňa

kamenna predajna BiokrasaOtváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
So-Ne: zatvorené

Adresa

Svätoplukova 28, Bratislava - RužinovAhoj, chystáš sa ku nám?

Rady ťa uvidíme a bez problémov poradíme s výberom prírodnej kozmetiky i dekoratívky. Máme jej kopec, milujeme najmä tú lokálnu a vyznáme sa do toho, čo predávame ;)

Ponúkame ti možnosť vyskúšať si i produkty značiek Fraela, ZAO a Purobio (prírodná dekoratívna kozmetika), aby si si správne vybrala vhodný odtieň make-upu, púdru či lícenky. Nájdeš u nás komplet testerové stojany a keďže samy tieto produkty používame, vieme ti dať aj osobné odporúčania a tipy.

Miluješ aktívne látky a pleťové séra? Tak to určite poznáš unikátnu značku Geek and Gorgeous! Ich produkty nájdeš v našom kamennom obchode, tak sa pokojne zastav pre svoje obľúbené kúsky v pleťovej rutine.

Platba možná v hotovosti aj kartou.

Ako sa k nám dostaneš?

MHD: Pred obchodom je zastávka trolejbusu 60 - Kulíškova. Neďaleko je Záhradnícka ulica a môžete vystúpiť aj na zastávke Kvačalova a ísť pešo 2-3 minúty k nám.  

Autom: Nájdete nás na hlavnej ulici - Svätoplukova, ktorá je kolmá na Záhradnícku ul. Parkovanie v okolí je verejné regulované. Zóna je spoplatnená celý deň, preto odporúčame použiť svoju bonusovú parkovaciu kartu alebo uhradiť parkovné podla pokynov na tabuliach

Bicyklom/kolobežkou: Na rohu našej budovy je stanovisko bicyklov na prenájom Rekola a kolobežiek Bolt.