Výrobcovia 26 výrobcov

 • Alphanova Montbrun 8 produktov

  Značka Alphanova Montbrun je súčasťou portfólia francúzskej kozmetickej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na výrobu prírodnej a organickej kozmetiky.  Obsahuje vodu z termálneho prameňa Montrbrun les Bains, ktorá je cenená pre svoj vyvážený obsah minerálneho zloženia (vápnik, kremík, selén) , ktorý je zvlášť vhodný pre citlivú pleť.

  Výrobky spĺňajú podmienky certifikátu  Cosmetique BIO.

   

   

   

   

 • Annecy cosmetics 2 produktov

  Značka prírodnej francúzskej kozmetiky Annecy Cosmetics vznikla v roku 2009. 30-ročné skúsenosti v oblasti športu a 20 rokov v oblasti kozmetiky umožnili spoločnosti François Salomon vytvoriť značku, ktorá bude synonymom pre kvalitnú starostlivosťou o pleť pri náročnom a aktívnom životnom štýle, preferovať prírodné zložky a udržateľné obaly a "Made in France".

  Výrobky spĺňajú podmienky certifikátov: EcoCert, Cosmetique BIO.

 • Biosline 31 produktov

  Kombinácia tradičnej fytokozmetiky a modernej technológie umožnila vyvinúť prípravky na vlasy založené na báze prírodných zložiek, rastlinných výťažkov a čistých esenciálnych olejov. Prírodná vlasová kozmetika BIOKAP® čerpá aktívne zložky z prírody, pretože práve príroda je obrovským zdrojom látok na prirodzenú starostlivosť o krásu a zdravie vlasov.

  Výrobky prírodnej vlasovej kozmetiky BIOKAP® boli vyvinuté na základe výskumu rastlín a ich účinných látok, ktoré boli transformované do účinných a bezpečných produktov.

 • Couleur Caramel 22 produktov

  Couleur Caramel ponúka profesionálnu, vysokokvalitnú dekoratívnu kozmetiku, ktorá spája čisté prírodné ingrediencie s modernými technológiami. Cieľom francúzskej značky je nielen robiť ženy krásne, ale aj zdravé a zodpovedné voči životnému prostrediu, okoliu a zvieratám. 


  Produkty Couleur Caramel získali certifikát ECOCERT BIO, čo znamená, že značka spĺňa prísne kritériá – 95 % všetkých zložiek musí byť prírodného pôvodu, z toho 10 % zo všetkých zložiek a 95 % rastlinných zložiek musí byť z bioprodukcie. Percentuálne podiely sú uvedené na obale výrobku.

 • Dulcia 45 produktov

  Kozmetika Dulcia natural je poctivá, živá kozmetika. Ten rozdiel určite pocítite sami. Dulcia natural je prírodná kozmetika založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, čistých esenciálnych olejov, vzácnej ružovej vody a aloe vera. 

  Kozmetika obsahuje 99% účinných látok a tie určite na pokožke pocítite. Niekedy, hlavne pri prechode z bežnej kozmetiky na kozmetiku prírodnú, je potrebná adaptácia pokožky. Pokožka sa potrebuje zbaviť chemických látok a nasýtiť sa jej vlastných prirodzených látok. Adaptácia v tomto prípade môže znamenať jemne napnutú pokožku, resp. krátkodobé zhoršenie stavu pleti. Tieto príznaky po pár dňoch ustúpia a pleť sa Vám poďakuje za Vaše rozhodnutie vydržať. 

 • Eau Thermale Jonzac 15 produktov

  Eau Thermale Jonzac® ponúka novú generáciu starostlivosti o pokožku, ktorá vyhovuje rôznym typom či problémom kože. Pravidelným  používaním poskytuje maximálnu ochranu a starostlivosť pre:
  • Pre dehydrovanú citlivú pleť: rada REhydrate
  • Pre reaktívnu a intolerantnú pleť: rada REactive
  • Pre suchú, atopickú pokožku: rada Nutritive
  • Pre zmiešanú pleť so sklonom k akné (aj citlivú): rada Pure


  Princípy a zloženie značky ide nad rámec tradičnej dermokozmetiky:

  • 100% produktov je vytvorených s termálnou liečivou vodou Jonzac
  • 100% produktov je nekomedónnych a hypoalergénnych
  • 100% produktov je dermatologicky testovaných
  • Produkty neobsahujú rastlinné zložky, ktoré spôsobujú alergické rekacie (obsahujúce mlieko, orechy alebo obilniny a pod.)
  • obsahuje 100% prírodné hypoalergénne vône bez obsahu esenciálnych olejov (ktoré v niektorých prípadoch môžu spôsobovať podráždenie, resp. neodporúčajú sa v tehotenstve). 

  Výrobky Eau Thermale Jonzac® sú certifikované certifikátomEcocert a Comsebio ako biokozmetika. Vyrába sa vo Francúzsku.

  V hĺbke viac ako 1 850m po zemou bola objavená v oblasti Jonzac vo Francúzsku výnimočne čistá termálna voda s vysokým obsahom minerálov. Viac ako 40 tisíc rokov bola chránená pre vonkajším znečistením. Tisíce návštevníkov kúpeľov, ktoré dnes využívajú termálnu vodu Jonzac potvrdilo jej liečivé účinky na kvalitu kožu a vzhľad jaziev.

 • Fair Squared 5 produktov

  Fair Squared je nemecká kozmetická spoločnosť s ambíciou redukovať nerovnováhu na svetovom trhu. Jej základným princípom je FairTrade, teda spravodlivý trh. 

 • Hanus 21 produktov

  Slovenská spoločnosť založená v roku 1991, ktorá sa zameriava na výrobu čajovinových zmesí, silíc, aromaterapeutických prípravkov a kvetových hydrolátov, ktoré sú vynikajúce ako pleťové vody alebo ako prísady do krémov a telových mliek. Kvalitu bylinných výrobkov zaručujú odborníci, ktorí sú súčasne aj zakladateľmi tejto slovenskej rodinnej firmy.

 • Indian natural haircare 4 produktov

  Henna je prášok z vysušených a rozdrvených lístkov tradičnej indickej rastliny Lawsonia Inermis. Dodáva vlasom prirodzený lesk a charakteristický červeno hnedý odtieň.

  Má trvalé farbiace účinky bez toho, aby obsahovala amoniak, peroxid, parabény, ťažké kovy. Rastlina obsahuje čisto prírodnú látku lawson, ktorá sa viaže na vlasové proteíny a vytvára medený odtieň. 

  Okrem toho lístky a semiačka tejto rastlinu majú ozdravné účinky. Zanechávajú vlasy lesklé, hebké a chránia pokožku hlavy pred lupinami či inými kožnými chorobami.

  Henna má výberovú bio kvalitu a je testovaná štátnym zdravotným ústavom, takže je bezpečná pre vaše zdravie.

  Okrem klasickej 100% čistej henny ponúkame aj kombináciu Henny & Indiga pre hnedé odtiene, čistého Indiga pre hnedé až intenzívne čierne tóny a bezfarebný bylinny zábal Cassia pre lesk a zdravie všetkých typov vlasov.

 • Lavera 8 produktov

  Firma Laverana GmbH bola založená roku 1987 ako rodinný podnik na malom statku poblíž Hannoveru s cieľom vyrábať skutočnú prírodnú kozmetiku. Lavera má dnes cez sto zamestnancov a patrí medzi štyroch najvýznamnejších výrobcov prírodnej kozmetiky na svete. Zakladateľ firmy Lavera Thomas Haase, ktorý sám vyvíja všetky receptúry, trpí od detstva neurodermitidou, a preto sú všetky kozmetické výrobky Lavera tradične zamerané na citlivú pleť. 

 • Lift Argan® 13 produktov

  Lift'Argan® je vedúca značka prírodnej anti-aging starostlivosti s organickým arganovým olejom proti starnutiu, hydratačnými a obnovujúcimi vlastnosťami pre starnúcu pleť. Bio argánový olej bol vybraný z túžby poskytnúť ženám kozmetické produkty, ktoré sú účinné a sú bez akýchkoľvek syntetických zložiek ako súčasť anti-aging starostlivosti Lift'Argan®.

  Lift'Argan® vybral pre svoje výrobky významný podiel základnej látky: organický arganový olej. Jeho vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín (omega 6 a 9) a vitamín A a E vyniká svojimi účinkami proti starnutiu, hydratuje a obnovuje pleťové bunky.

  Arganový olej pôsobí:
  - bojuje proti suchosti a strate pružnosti - faktorom, ktoré spôsobujú vznik vrások
  - podporuje obnovu hydro-lipidového filmu, zvýšuje obsah živín kožných buniek a poskytuje pleti základnú hydratáciu
  Arganový olej má veľmi vysoké hladiny vitamínu E (tokoferol) - 500 ppm alebo 500 mg / 100 g, čo je jedným z najúčinnejších biologických antioxidantov. Vitamín E chráni bunkové membrány kože proti starnutiu kože.

  Zásady produktov Lift'argan®:
  - zloženie produktov, ktoré obsahuje minimálne 95% prírodných surovín, vrátane min. 10% organických zložiek.
  - Prirodzene sa vyskytujúce aktíve látky s preukázateľnými výsledkami
  - Absencia akejkoľvek zložky negatívne vplývajúcej na zdravie človeka
  - Absencia akýchkoľvek zložiek živočíšneho pôvodu, okrem včelích produktov 
  - Produkty Lift'Argan®  zaručene neobsahujú parabény, fenoxyetanoly, ftaláty, syntetické farbivá alebo vône.

   

 • Masmi 17 produktov

  Bežné menštruačné tampóny a vložky obsahujú plasty, viskózu, celulózu, parfémy, superabsorbenty, bielidlá na báze chlóru či dioxínov a ďalšie chemikálie, ktoré môžu u citlivých osôb pri styku so sliznicou pošvy a vonkajších pohlavných orgánov spôsobovať podráždenie, svrbenie alebo alergické reakcie.

  Prostriedky dámskej hygieny Masmi sú vyrobené zo 100% organickej bavlny bez použitia vyššie uvedených chemikálií, a preto:

  • znižujú riziko vzniku podráždenia a svrbenia
  • podporujú udržanie optimálneho pH pošvy, nevysušujú sliznicu
  • sú hypoalergénne, medráždia pokožku, ale naopak ju chránia
  • sú biologicky odbúrateľné a ani pri ich výrobe nedochádza k zaťažovaniu životného prostredia
  • neobsahujú celulózu, takže pri ich výrobe nebol spílený ani jeden strom
  • ich vlákna umožňujú priechod vzduchu, takže sú dokonale priedušné
  • prírodný materiál bráni prirodzenou cestou vzniku nepríjemných pachov

 • Mylo 26 produktov

  Mylo je slovenská značka prírodnej kozmetiky, ktorá svoju cestu začala prostredníctvom výroby mydiel a postupne sa rozšírila o produkty pre celú rodinu vrátane kozmetiky pre domácich miláčikov. 99% prírodných ingrediencií je rastlinného pôvodu. Uprednostňované sú suroviny v bio kvalite, fair trade a od lokálnych producentov.

  Mylo je kozmetika bez palmového oleja, hydrogenizovaných tukov, syntetických a umelých farbív a parfemov, parafínu, vazelíny a živočíšnych tukov.

  Konečné produkty nie sú testované na zvieratách a suroviny kupované iba od dodávateľov, ktorí nerobia testy na zvieratách. Kozmetika je v súlade s legislatívou EU a dermatologicky testovaná. Výrobky pre psíkov sú schválené štátnou veterinárnou kontrolou.  

 • Natessance bebe 0 produktov

  Priekopníkom na trhu s prírodnou a bio kozmetikou, Natessance bola jedným z prvých francúzskych kozmetických značiek certifikovaných ECOCERTom a označená i certifikátom COSMEBIO a to v roku 2003.

  Dnes má Natessance i radu "bébé" ktorá ponúka organické produkty starostlivosti o pokožku najmä tých najmenších. Jemná a citlivá pokožka bábätiek si vyžaduje špeciálnu starostlivosť a vybrané účinné látky.

  Výrobky sú bez škodlivých látok (parabény, silikóny, PEG, estery glykolu atď.), väčšina obsahuje až 100% prírodných zložiek, organických fair trade surovín a patentovaných bio formúl.

  Filozofia Natessance bebé je postavená na myšlienke, že každý člen rodiny si zaslúži osobitnú starostlivosť. Kúpou výrobku prispievate na kampaň 1% pre planétu.

 • Navia 50 produktov

  Navia je kvalitná slovenská prírodná kozmetika. Jej názov znamená v preklade "sila prírody", čo považujeme za úžasne zvolený názov. Kozmetické produkty vyrába ručne pani Martina Dodoková vo svojej schválenej výrobni v Humennom. Pri svojich receptúrach sa sústreďuje na kvalitu použitých surovín a prírodné vône vo výrobkoch kombinuje na základe aromaterapeutických znalostí. Nechajte sa opantať úžasnými produktami zo slovenskej produkcie. Produkty ani samotné zložky nie sú testované na zvieratách.

 • Ponio 36 produktov

  PONIO je slovenská značka ručne robenej kozmetiky - prírodných mydiel, masážnych kociek, dezodorantov a šampúchov (tuhých šampónov). Výrobky sú všetky ručne robené v menších množstvách s maximálnou poctivosťou, aby ste dostali do rúk vždy kvalitný výrobok. Ponio používa vlastné receptúry a postupy, ktoré neustále zdokonaľuje, vaša spokojnosť je na prvom mieste.

  PRÍRODNÉ MYDLÁ sú robené klasickou metótou za studena, s vyšším podielom olejov, ktoré ostali v mydle nezmydelnené - takže sú vhodné aj pre ľudí so suchou pokožkou. Každé jedno je individuálne, niektoré sú jemnejšie, vhodné na tvár, iné zas odolnejšie voči vode pri častom používaní. Všetky mydlá, ktoré sú aktuálne v ponuke, sú bez umelých farbív a vôní, čo si môžete overiť aj v uvedenom plnom zložení. Tým, že sú mydlá vyrábané aj krájané ručne a používané sú prírodné suroviny, navzájom sa môžu líšiť odtieňom, tvarom či usporiadaním kvetov.

  V mydlách nie je používaný žiadny živočísny tuk ani palmový olej, radšej ich nahradili drahším, ale o to kvalitnejším kakaovým maslom.

 • PuroBio 135 produktov

  Značka PuroBIO je výsledkom túžby vytvoriť organickú dekoratívnu kozmetiku, tak čistú ako je to len možné. Bez použitia nebezpečných zložiek pre zdravie žien rovnako ako bez zložiek testovaných na zvieratách.

  Výrobky spĺňajú podmienky viacerých certifikátov: CCPB, NATRUE, Vegan Ok and Nickel tested.

  Kvalita a dobrá cena sú výraznými atribútmi tejto talianskej značky. PuroBIO garantuje ceny dostupné každej žene a zároveň výrobky, ktoré dosahujú efekt profesionálnej kozmetiky.

  Spoločnosť sa objavila na trhu v apríli 2014 s kolekciou iba 19 ceruziek, ktoré svojou multifunkčnosťou dokázali vytvoriť líčenie pier, obočia, očí vrátane líčiek. O krátky čas k nim pribudli tekuté mak-upy a púdre pre možnosť vytvoriť kompletné líčenie. Kolekcia sa neustále rozrastá o nové výrobky a odtiene.

  Produkty PuroBIO sú spojením organických kvetových vôd, rastlinných olejov, voskov, masiel a minerálnych pigmentov. Jednoduché kompozície vhodné i pre dámy s citlivou pokožkou alebo so sklonom k alergiám na syntetické farbivá, parfumy, konzervanty a pod.

  Produkty sú bezpečné v tehotenstve a nie sú testované na zvieratách v súlade s nariadením EU.

   

 • Salt of the Earth 7 produktov

  Značka Salt of the Earth prináša kvalitné a bezpečné minerálne deodoranty pre celú rodinu, na každú príležitosť.

  Prírodné kryštálové deodoranty (dezodoranty) fungujú na princípe čistej prírodnej ochrany. Na mieste aplikácie zanechajú tenkú vrstvu soli - potasium alum (kameneca). Táto látka bola používaná ako deodorant po stáročia. Zabraňuje rastu baktérii spôsobujúcich zápach v podpazuší bez toho, aby Vám zablokovali potné žľazy. Vaše telo sa naďalej zbavuje nebezpečných škodlivín avšak bez nepríjemného zápachu.

  Prírodný kryštálový deodorant (dezodorant) je čistý netoxický a hypo – alergénny  kameň, ktorý môže byť aplikovaný kdekoľvek na Vašom tele. Ak máte problémy s nepríjemným zápachom na chodidlách, s prírodným tuhým alebo sprejovým deodorantom tento problém pre Vás prestáva existovať. Jednoducho si namočené chodidlá potriete kameňom, ktorý na nich zanechá jemný filter účinnej alkalickej soli eliminujúcej nežiadúce baktérie. Eliminujete baktérie – eliminujete pachy. 

  Prírodné deodoranty neobsahujú: Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji), triklosan

 • So Bio Etic 19 produktov

  SO’BiO étic® využíva rozmanitosť darov prírody pre účely najkrajších stvorení, ktorými sú ženy.  Rešpektuje a podporuje celistvosť nášho tela, rovnako ako samotná príroda. Značka certifikovanej biokozmetiky (certifikát Ecocert, Cosmebio) pochádza z Francúzska, patrí pod skupinu Lea Náture a vyznačuje sa viacerými zásadami:

  1. Vytvárať organické a etické produkty voči telu, prírode i zvieratám.

  2. Vyrábať a dizajnovať svoje výrobky tak, aby boli dary prírody dostupné každému.

  3. Ponúkať rozsiahlu radu výrobkov pre pleťovú, telovú a vlasovú starostlivosť.

  4. Všetky výrobky majú jemnú, prírodnú voňu. Ich textúra je ľahká, vhodná pre rôzne typy pleti a produkty majú ekologické balenia.

  5. Ingrediencie sú priateľské k životnému prostrediu, starostlivo vyberané pre zabezpečenie kompletnej symbiózy s pokožkou.

  Výrobky značky SO’BiO étic neobsahujú zložky nebezpečné pre zdravie alebo životné prostredie akými sú napr. parabény, estery glykolu, silikóny, PEG alebo nanočastice atď. Sú dermatologicky testované a obsahujú aktívne látky, ktoré majú merateľné a preukázané účinky.

 • Soaphoria 130 produktov

  Slovenská prírodná a biokozmetika Soaphoria má za  základ rastlinné oleje, ktoré sú spravidla lisované za studena (panenský olej), len niektoré sa získavajú extrakciou. Obohacuje sa kvetovými vodami (hydrolát), extraktmi z liečivých bylín, blahodarnými ílmi, minerálmi, éterickými olejmi, medom  a včelím voskom, vitamínom C a E, koenzýmom Q10Neobsahuje ropné deriváty ani žiadne syntetické emulgátory, farbivá, konzervanty alebo umelé parfémy. Preto Vám Soaphoria prináša len overenú prírodnú kozmetiku a pri každom výrobku uvádzame kompletné zloženie, aby ste vedeli, čo objednávate. Aj z týchto dôvodov kozmetiku Soaphoria pokožka vníma ako niečo prirodzené a nezaťažuje organizmus.

 • TOPVET 25 produktov

  Vzhľadom k tomu, že korene firmy siahajú až do roku 1990, spoločnosť Topvet možno považovať za tradičného českého výrobcu prírodnej kozmetiky a doplnkov stravy. 

  Garancia značky Topvet:

  - použité suroviny spĺňajú parametre najvyššej kvality, niektoré suroviny pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a sú certifikované spoločnosťou KEZ ako CPK-BIO

  - použitie výrobných postupov, ktoré sú maximálne šetrné pre prírodné látky

  - BIO prípravky Topvet neobsahujú žiadne ropné látky

  - BIO kozmetické prípravky Topvet neobsahujú žiadne konzervanty, syntetické farbivá, syntetické parfumy, živočíšne zložky, GMO suroviny

  - žiadny prípravok firmy Topvet nikdy nebol, a ani v budúcnosti nebude testovaný na zvieratách

  - použitie recyklovatelných obalov bez zdravotných rizík 

 • Urtekram 46 produktov

  Spoločnosť URTEKRAM bola založená v roku 1972 v Dánsku a dnes sídli v mestečku Mariager. Všetky kozmetické produkty sú vyrábané bez syntetických tenzidov, parabénov, syntetických konzervačných látok a parfémov.V žiadnej fáze procesu výroby nie sú výrobky testované na zvieratách. Kozmetika má certifikát ECOCERT, ktorý okrem iného zaručuje kontrolu zložiek, ich čistoty a pôvod, podiel minimálne 95% ekologických rastlinných zložiek a čistý, recyklovateľný obal.

  V našej ponuke sme pre Vás pripravili sortiment bio vlasovej kozmetiky s príjemnou vôňou kamiliek, levandule, či ruže a bio výrobky pre ústnu hygienu. Nájdete u nás aj špeciálnu radu produktov "Bez parfemácie" schválenú Dánskou Asociáciou pre astmu a alergie ako vhodnú na používanie pre alergikov. Všetky produkty z nej sú 100% bez vonných alergénov spôsobujúcich začervenanie, svrbenie alebo pálenie pokožky.

 • Voono 11 produktov

  Vysoká kvalita, žiadne syntetické látky, žiadne tajomstvá v zložení, o postupe výroby a žiadne testovanie na zvieratách – to je exkluzívna česká prírodná značka kozmetiky Voono, inšpirovaná tisíckami rokov preverenými postupni v oblasti starostlivosti o telo aj ducha.

  Úplne prírodné, 100% rastlinné farby na vlasy sú ako jediné na českom trhu vyrábané výhradne z lístkov henny najvyššej kvality. Vlasom poskytnú okrem trvácnej farby aj kompletnú starostlivosť, ochranu pred škodlivými UV filtrami a  zároveň henna pôsobí ako liečivý zábal na pokožku hlavy, pomáha pri lupinách a pokožku hydratuje.

  Vďaka absencii konzervačných látok chemického pôvodu sú všetky produkty vhodné aj pre tehotné a kojace ženy.

 • Wolfberry 4 produktov

  Wolfberry je česká spoločnosť zameraná na superpotraviny a produkty zdravého životného štýlu. Z celého sveta priamo od farmára prinášajú tie najkvalitnejšie produkty. 

 • ZAO Organic makeup 323 produktov

  ZAO je francúzska značka organickej dekoratívnej kozmetiky, ktorá vyšla na svetlo sveta v januári 2012. Jej špecifikom je inovatívny a ekologický nápad, ktorý je založeny na opätovnom dopĺňaní alebo vymienaní obsahu po jeho spotrebovaní. ZAO vyvinulo v laboratóriách formuly, ktoré zabezpečujú 100% prírodný obsah každého produktu. Ten je obohatený o aktívne zložky prispievajúce k výraznejšiemu pozitívnemu účinku na pleť.

  Nechajte sa zviesť pútavými odtienmi,  farbami a textúrami, v ktorých sa spája kombinácia dlhotvajúceho efektu a úžasného zloženia. Užite si inovatívne produkty, pri ktorých platí, že obsah aj obal obsahuje rovnakú prírodnú zložku - bambus.

  Vďaka jednoduchému a inovatívnemu systému sú takmer všetky produkty značky ZAO dopĺňateľné alebo vymieňateľné. Náhradná náplň je úžasne ekonomická, šetrí vaše náklady na obal, ponúka obrovský priestor na kreativitu a možnosť hrať sa s farbami. Bambusové obaly sú doplnené trendy bavlneným vrecúškom, ktoré predĺži trvácnosť vašej ZAO zbierky a šetria životné prostredie. Už to nemôže byť jednoduchšie. Zaobstarajte si náhradné náplne a nechajte priestor svojej kreativite. Bambusová magnetická paletka so zrkadielkom bude pre vás to pravé!

  ZAO napĺňa 6 dôležitých požiadaviek, ktoré si stanovilo pri vývoji svojich produktov:

  Byť inovatívna – balenie výrobkov aj prírodná formula v zložení sú vyvinuté z bambusu,

  Byť etická– rešpektovať ľudí i zvieratá tým, že žiadny produkt ani jeho zložky sa netestujú na zvieratách,

  Byť spätá s prírodou - celá rada výrobkov je 100% prírodná a certifikovaná ako biokozmetika, pretože spĺňa nároky na certifikáty Cosmébio a Ecocert,

  Byť trvácna – inovatívny systém dopĺňania robí z každého produktu ekologický i ekonomický výrobok,

  Byť zmyselná - jemné a ženské obaly, zvodné farby a žiarivé odtiene ihneď upútajú a zaujmú

  Byť v spojitosti – ZAO poskytuje krásu bambusu zvonka (obaly výrobkov z bambusu) a využíva jeho prednosti  aj vnútri (zloženie bio formúl).

  Trvaloudržateľná dekoratívna kozmetika s aktívnymi bio zložkami a prírodným zložením rešpektuje krásu žien aj našu planétu:

  • 100% prírodné zloženie všetkých produktov*
  • Zložky s ekologického poľnohospodárstva s organickým exktraktom z bambusu
  • žiadne zložky nepochádzajúce z petrochemického priemyslu, výrobky sú bez obsahu syntetických konzervantov (žiadne parabény, phenoxyethanol, minerálny olej, parafín, polysorbate, EDTA, BHT, BHA, a pod.). Používame mikro striebro ako účinný prírodný konzervant.
  • žiadne testovanie na zvieratách (zložiek ani konečných produktov).

  *okrem lakov na nechty

Nové produkty

Pleťový krém s ovocím a Q10 Čistiaci komplex
Pleťový krém obohatený o jedinečnú zmes prírodných látok, ktorá má silnú čistiacu schopnosť, má protizápalové účinky a aktívne... Čítať viac
Kompaktný púder 01
Hodvábne zmatnenie na dlhé hodiny s ošetrujúce zloženie v praktickom obale Čítať viac
Vrecko na štetce ZAO
Štýlove vrecko uskladní všetky vaše štetce Čítať viac
Bambusové zrkadlo ZAO
Štýlové bambusové zrkadielko do každej kabelky Čítať viac
Púdrenka ZAO
Jemná púdrenka, ktorá je základom úspechu pre nanesenie púdru Čítať viac

Všetky nové produkty