Zoznam produktov podľa výrobcu: ZAO Organic makeup

ZAO je francúzska značka organickej dekoratívnej kozmetiky, ktorá vyšla na svetlo sveta v januári 2012. Jej špecifikom je inovatívny a ekologický nápad, ktorý je založeny na opätovnom dopĺňaní alebo vymienaní obsahu po jeho spotrebovaní. ZAO vyvinulo v laboratóriách formuly, ktoré zabezpečujú 100% prírodný obsah každého produktu. Ten je obohatený o aktívne zložky prispievajúce k výraznejšiemu pozitívnemu účinku na pleť.


Nechajte sa zviesť pútavými odtienmi,  farbami a textúrami, v ktorých sa spája kombinácia dlhotvajúceho efektu a úžasného zloženia. Užite si inovatívne produkty, pri ktorých platí, že obsah aj obal obsahuje rovnakú prírodnú zložku - bambus.


Vďaka jednoduchému a inovatívnemu systému sú takmer všetky produkty značky ZAO dopĺňateľné alebo vymieňateľné. Náhradná náplň je úžasne ekonomická, šetrí vaše náklady na obal, ponúka obrovský priestor na kreativitu a možnosť hrať sa s farbami. Bambusové obaly sú doplnené trendy bavlneným vrecúškom, ktoré predĺži trvácnosť vašej ZAO zbierky a šetria životné prostredie. Už to nemôže byť jednoduchšie. Zaobstarajte si náhradné náplne a nechajte priestor svojej kreativite. Bambusová magnetická paletka so zrkadielkom bude pre vás to pravé!


ZAO napĺňa 6 dôležitých požiadaviek, ktoré si stanovilo pri vývoji svojich produktov:


Byť inovatívna – balenie výrobkov aj prírodná formula v zložení sú vyvinuté z bambusu,


Byť etická– rešpektovať ľudí i zvieratá tým, že žiadny produkt ani jeho zložky sa netestujú na zvieratách,


Byť spätá s prírodou - celá rada výrobkov je 100% prírodná a certifikovaná ako biokozmetika, pretože spĺňa nároky na certifikáty Cosmébio a Ecocert,


Byť trvácna – inovatívny systém dopĺňania robí z každého produktu ekologický i ekonomický výrobok,


Byť zmyselná - jemné a ženské obaly, zvodné farby a žiarivé odtiene ihneď upútajú a zaujmú


Byť v spojitosti – ZAO poskytuje krásu bambusu zvonka (obaly výrobkov z bambusu) a využíva jeho prednosti  aj vnútri (zloženie bio formúl).


Trvaloudržateľná dekoratívna kozmetika s aktívnymi bio zložkami a prírodným zložením rešpektuje krásu žien aj našu planétu:



  • 100% prírodné zloženie všetkých produktov*

  • Zložky s ekologického poľnohospodárstva s organickým exktraktom z bambusu

  • žiadne zložky nepochádzajúce z petrochemického priemyslu, výrobky sú bez obsahu syntetických konzervantov (žiadne parabény, phenoxyethanol, minerálny olej, parafín, polysorbate, EDTA, BHT, BHA, a pod.). Používame mikro striebro ako účinný prírodný konzervant.

  • žiadne testovanie na zvieratách (zložiek ani konečných produktov).


*okrem lakov na nechty

Nové produkty

Šípkový peeling pre mastnú a problematickú pleť
Jemný peeling pre vyčistenie pórov a upokojenie problematickej a mastnej pleti Čítať viac
Šípkový peeling pre citlivú a suchú pleť
Jemný peeling pre dokonalú obnovu a rozjasnenie suchej a citlivej pleti Čítať viac
Pleťový krém s ovocím a Q10 Čistiaci komplex
Pleťový krém obohatený o jedinečnú zmes prírodných látok, ktorá má silnú čistiacu schopnosť, má protizápalové účinky a aktívne... Čítať viac
Vrecko na štetce ZAO
Štýlove vrecko uskladní všetky vaše štetce Čítať viac
Bambusové zrkadlo ZAO
Štýlové bambusové zrkadielko do každej kabelky Čítať viac

Všetky nové produkty